Черкаський державний технологічний університет  забезпечує гуртожитком всіх вступників, які мають бажання  проживати у безпосередній близькості до місця навчання. 

Всі охочі поселитися у кімнати гуртожитків можуть написати заяву на поселення у приймальній комісії під час оформлення документів на навчання.

Черкаський державний технологічний університет має на сьогодні чотири власні гуртожитки, у яких студенти проживають у двомісних, тримісних, або чотиримісних кімнатах.

Гуртожитки забезпечені усім необхідним для належних умов проживання: гаряче та холодне водопостачання, електричні плити, душ, санітарні кімнати, студентські вітальні, спортивні кімнати, кімнати для прання та сушіння білизни.

У гуртожитках діє пропускний режим для мешканців та цілодобово працює охорона.

Окрім цього, до послуг молоді студентські вітальні та спортивні кімнати.  Створені належні житлово-побутові умови для проживання, підготовки до занять та проведення дозвілля, яке організовують Ради студентського самоврядування гуртожитків та працівники Відділу студентського розвитку та культурних програм ЧДТУ.

На початку першого та другого семестрів у позанавчальний час адміністрація ЧДТУ проводить загальні розширені збори всіх мешканців гуртожитків щодо роз’яснення правил проживання у гуртожитках та вивчення актуальних проблем у студентському середовищі. Студентське самоврядування гуртожитків тісно співпрацює з адміністрацією університету, тому всі нагальні питання вирішуються вчасно і ефективно. 

https://chdtu.edu.ua/news/item/14496-chdtu-zabezpechuie-studentiv-hurtozhytkom

Вартість проживання