Профорієнтаційна робота кафедри проектування харчових виробництв та верстатів нового покоління в м.Чигирин

4 травня викладачі кафедри проектування харчових виробництв та верстатів нового покоління відвідали м.Чигирин Черкаської області з метою залучити більшу кількість випускників школи до вступу в Черкаський державний технологічний університеті, на спеціальність  133 «Галузеве машинобудування». Учням не лише розповіли про конструкторське спрямування даної спеціальності та професії майбутніх фахівців, надали інформаційні матеріали, буклети, а основну увагу було приділено напрямкам працевлаштування (конструювання обладнання машинобудівних і харчових виробництв, його експлуатація та продаж), про офіційні зв’язки кафедри проектування харчових виробництв та верстатів нового покоління з підприємствами. А також відповів на всі запинання, що стосуються навчання за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування».