День науки від ЧДТУ у м. Золотоноша

23 травня 2023 року представники кафедри проектування харчових виробництв та верстатів нового покоління разом з колективом Черкаського державного технологічного університету організували науковий пікнік ЧДТУ у середмісті Золотоноші. Єдиний технологічний заклад вищої освіти регіону представив молоді Золотоніської територіальної громади широкий спектр спеціальностей університету, продемонстрував винаходи, розробки та інші наукові досягнення, поінформував про можливості та перспективи працевлаштування задля успішного майбутнього у нашій країні.

Черкаський державний технологічний університет продовжує демонструвати молоді низку можливостей для професійного розвитку у своїй країні. Наголошувалось на величезній затребуваності висококваліфікованих інженерних кадрів та різноманітних можливостях навчання на спеціальності 133 Галузеве машинобудування.