Новий навчальний рік!

Кафедра проектування харчових виробництв та верстатів нового покоління щиро вітає першокурсників нового 2023-2024 навчального року!

З привітанням виступив завідуючий кафедри доктор технічних наук професор Василь Осипенко, розповів про роль інженера в сучасному світі науки і техніки. Василь Іванович ознайомив студентів з історією кафедри та університету, а також докладно відповів на всі запитання, що стосуються навчання.

Після закінчення урочистої частини студенти мали змогу зустрітися з кураторами своїх академічних груп та разом ознайомилися з лабораторіями кафедри, структурою університету.

У цей непростий час бажаємо натхненного навчання, наполегливості і впевнених кроків до мирного майбутнього.