День першокурсника 2023

     На початку жовтня на кафедрі проектування харчових виробництв та верстатів нового покоління Черкаського державного технологічного університету відзначили День першокурсника. У новому навчальному році до великої родини харчовиків та верстатників приєдналися студенти першого, другого та третього курсів освітнього рівня бакалавр та першого курсу освітнього рівня магістр.

        Спільна участь у конкурсах, квестах, командна гра в боулінг, креативна фотосесія, смачний обід під час неформального спілкування з викладачами кафедри сприяли формуванню дружнього, згуртованого, успішного студентського колективу.

     – Вітаю зі вступом на нашу спеціальність «133 Галузеве машинобудування» Черкаського державного технологічного університету. Здобувайте знання та отримуйте задоволення від процесу навчання та спілкування з нашими кваліфікованим викладачами кафедри проектування харчових виробництв та верстатів нового покоління. Ви обрали важливу та актуальну спеціальність, опанувавши яку ви станете затребуваними фахівцями на підприємствах та фірмах, матимете перспективи кар’єрного зростання та достойну оплату праці, – привітав першокурсників завідувач кафедри проектування харчових виробництв та верстатів нового покоління ЧДТУ, професор Василь Осипенко.